Lot 46
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Aart Johannes Cock (1905-1981)

Tempel met Boedhistische beelden

gesigneerd 'Aart Cock' (linksonder), geannoteerd 'Oosterse mistiek, Indo China' (op een etiket aan de achterkant)

olieverf op karton, 40,5x27,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25