Lot
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Indonesische school (20e eeuw)

Een landweg in een bergachtig Javaans landschap

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op board, 45,5x57,5 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25