Lot
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Indonesische school (20ste eeuw)

Een flamboyant

onduidelijk gesigneerd (linksonder)

olieverf op board, 35x46 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25