Lot 43
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Nana Banna (1942)

'Boy with flute' / 'Jongen met fluit'

gesigneerd en gedateerd 'Nana Banna / 12 1999' (rechtsonder)

olieverf op doek, 67x71 cm

Provenance:
-Acquired in Jakarta in 2005.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50