Lot 42
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Aart Johannes Cock (1905-1981) (2x)

Vissersboten aan de kust bij een flamboyant; Een man op een buffel onder een flamboyant bij een rijstveld

gesigneerd en gedateerd 'Aart Cock 1950' (linksonder en rechtsonder)

olieverf op board (2), 40x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30