Lot 37
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Goen (20ste eeuw)

Een kretekroker

gesigneerd en gedateerd 'Goen / 1986' (rechtsonder)

olieverf op doek, 55x45 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25