Lot 36
Vendue Next Door | 1 februari 2021
P. van Bergen (20ste eeuw)

Een wandelaar op een laan in Nederlands-Indië

gesigneerd en gedateerd '1927. / P. v. Bergen '(rechtsonder)

olieverf op doek, 30x20 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35