Lot 42
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Ger Langeweg (1891-1970)

Rustende nomade met zijn ezel in de woestijn

gesigneerd en gedateerd ''47' (rechtsonder)

inkt op papier, 65x56,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70