Lot 40
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Jan Sierhuis (1928)

Abstracte compositie

gesigneerd en gedateerd '71' (rechtsonder) en genummerd '17/35' (linksonder)

litho, 80x60 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80