Lot 41
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Jan Meijer (1927-1995)

Abstracte compositie

épreuve d'artiste, gesigneerd en gedateerd '1961' (rechtsonder)

litho, 70,5x54,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40