Lot 35
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Jan van Herwijnen (1889-1965)

Stilleven met drie kruiken en fles

gesigneerd (rechtsonder) en gedateerd '39' (linksonder)

olieverf op doek, 78x93 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 450,00

Hamerprijs: € 450