Lot 33
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Jan van Herwijnen (1889-1965)

Stilleven met een terracotta vaas, een karaf en een crucifix

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 92x110 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220