Lot 22
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Serge Poliakoff (Frans, Russisch, 1900-1969)

Compositie in bruin, grijs en zwart

1964, ongesigneerd

ets en aquatint in 3 kleuren, 37x48 cm (met lijst: 61x73 cm)

Uitgave van Galerie der Spiegel, Keulen, bij de catalogus van de tentoonstelling, oplage 300 ex.

Lit.: Alexis Poliakoff / Gerard Schneider, Serge Poliakoff - Werkverzeichnis der Graphik, nr XVII (afgebeeld in kleur)

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200