Lot 34
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Onbekende maker (20/21e eeuw)

Abstracte compositie in grijstinten met geel

op de achterzijde onduidelijk gesigneerd en getiteld

acryl op doek, zonder lijst, 190x190 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160