Lot 31
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Richard Bloos (1878-1956)

Rheinmetall I

rechtsonder in potlood gesigneerd

ets/aquatint, met lijst 69x82 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60