Lot 30
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Friedrich Frotzel (Oostenrijks, 1898-1971)

Interieur met twee zussen (1922)

gesigneerd en gedateerd (rechtsboven)

olieverf op board, 50x65 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120