Lot 28
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Toegeschreven aan Charles Bakker

Bloemen in een vaas

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op board, 46x41 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25