Lot 3
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Naar George Braque

Colombe

in de plaat gesigneerd en met potlood genummerd XCIII

kleurenlitho, afbeelding ca. 43 x 55 cm, 82 x 94 cm. (incl. lijst) Uitgegeven in 1988 door Armand & Georges Israël.

¶ Printed on handmade paper in a limited edition (approximately 398 copies). – In fine condition (not examined out of frame).

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35