Lot 26
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Tino Lintelo (1943)

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1990

gemengde techniek op papier, 80x68,5 cm(incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180