Lot 25
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Tino Lintelo (1943)

Abstracte compositie

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1991

olieverf op doek, 122x122 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180