Lot 22
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Dik Bruynesteyn

Johan Cruijff

rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

marker pen, waterverf en etiketjes op papier, 51x41 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300