Lot
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Julio Vero Hebana (20e eeuw)

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1998

gemengde techniek op doek, 89x72 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25