Lot
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Bob Kemper (1936)

Verbindingen (1988) en een soortgelijke voorstelling

beide met potlood gesigneerd, gedateerd, genummerd en getiteld

2 zeefdrukken in kleur, 76x55 en 89x65 cm (incl. lijst/ één met glasbreuk)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25