Lot 18
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Tino Lintelo (1943)

Duindigt

rechtsonder gesigneerd

gemengde techniek en collage op papier (in lijst zonder glas, met beschadigingen)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120