Lot 16
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Pien Hazenberg (1942)

Zondagzegen

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1976

potlood en aquarel op papier, 52x71 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25