Lot 14
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Jan van Diemen en Jan Hofland (2x)

Skiër, en cricketspeler.

één kleurenzeefdruk en één offsetdruk in kleur, beide in potlood gesigneerd en genummerd, één ook gedateerd, afm. 64x76 en 81x61 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35