Lot 13
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Jan Sierhuis (1928)

Danseres

rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1991

kleurenlitho, 80,5x60,5 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120