Lot
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Onbekende maker (20e eeuw)

Machtkooi

rechtsboven getiteld en onduidelijk gesigneerd

gemengde techniek en collage op papier, 99x79 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25