Lot 4
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Hans Verweij (1928-2011) (3x)

Vier vrouwen

Gesigneerd met potlood en gedateerd 1986, tevens genummerd respectievelijk 9/60, 32/60 en 8/60

Drie mappen van vier litho's in portfolio met een gedicht van Rien Vroegindeweij, alle gesigneerd in potlood en genummerd. de nummers 1-10 zijn luxe edities met een originele tekening van Verweij en een handgeschreven gedicht van Vroegindeweij, uitgegeven door Bébert, 50 x 32,5 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90