Lot 73
Vendue Next Door | 7 December 2020
Isabel de Reede (1900-1981)

Abstracte compositie

gesigneerd met initialen en gedateerd 1959 (op de achterzijde)

gemengde techniek op doek, 70x50 cm (met lijst; 88,5x68,5 cm)

Conditie: kleine stukjes verfverlies voornamelijk langs de randen, lacune linksonder in het oranje verfvlak en rechtsboven in het rode verfvlak

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40