Lot 7
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Onbkende maker (20e eeuw)

Abstracte compositie in grijs en zwarttinten

niet gesigneerd

gemengde techniek op papier, 127x95 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35