Lot 1
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Servi van Grinsven (1959)

Abstracte compositie met oneindig teken

gesigneerd en gedateerd 1993 (op de achterzijde van de lijst)

aquarel/gouache op papier, 82x101 cm (incl lijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90