Lot 9
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Enk De Kramer (1946)

Abstracte compositie op blauwe achtergrond

midden onder gesigneerd

kleurenets, genummerd 1/1/, 84x115 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50