Lot 67
Vendue Next Door | 7 December 2020
Frans de Wit (1901-1981)

Hommage aan Modigliani

gesigneerd 'f. de wit' (rechtsonder), tevens getiteld, gedateerd 1974 en geannoteerd met het adres van de kunstenaar

olieverf op doek, 81x65 cm (met lijst: 83x67 cm)

Conditie: figuur met beschadiging en verfverlies rechtsboven de heup en daaronder craquelé (zie extra foto's) in het gezicht het doek gedeukt, oppervlakte vuil en stof.

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220