Lot 49
Vendue Next Door | 7 December 2020
Monogrammist MW (20ste eeuw)

Portret van S. van Proosdij

gemonogrammeerd en gedateerd 'M fec / W 1973' (rechtsonder)

pastel, 98x63 cm (met lijst: 110x75 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25