Lot 48
Vendue Next Door | 7 December 2020
Teun Bakker (1894-1964)

Gevels in Amsterdam

gesigneerd en gedateerd 'T. Bakker / '37' (linksonder)

olieverf op doek, 34x54,5 cm (met lijst: 43x63 cm)

Conditie: craquelé, verschillende inschilderingen over het werk

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60