Lot 47
Vendue Next Door | 7 December 2020
Jacob Ritsema (1869-1943)

'Op de Veluwe'

gesigneerd 'Ritsema' (linksonder); getiteld op een label (op de achterkant)

olieverf op doek, 54x68 cm (met lijst: 61x75 cm)

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120