Lot 46
Vendue Next Door | 7 December 2020
Herman Moerkerk (1879-1849)

Straatgezicht met brug

gesigneerd 'Herman / Moerkerk' (linksonder)

olieverf op doek, 90x60 cm (met lijst: 94x64 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, bedoekt, verschillende inschilderingen over het gehele werk

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40