Lot 45
Vendue Next Door | 7 December 2020
Marinus Heijl (1836-1931)

Rust aan de waterkant

gesigneerd 'Mar Heijl.' (rechtsonder)

aquarel, 77x56 cm (met lijst: 87x67 cm)

Conditie: licht papierschade (op de boomstam), vergeeld papier, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35