Lot 44
Vendue Next Door | 7 December 2020
Jan Stekelenburg (1922-1977)

Artis

aquarel en potlood op papier, 10x7 cm (met lijst: 23x19 cm)

Herkomst: Rueb Kunsthandel, Amsterdam, Jan Stekelenburg (1922-1977) 'de jaren vijftig' (3-10 nov 2002).

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90