Lot 43
Vendue Next Door | 7 December 2020
Hollandse School, 20e eeuw (2x)

Twee aquarellen met figuren met bloemen en kinderen.

Niet gesigneerd, 52x44 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25