Lot 42
Vendue Next Door | 7 December 2020
Jeroen Daled

Abstracte compositie

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1988

gemengde techniek op papier, 102x92 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25