Lot 41
Vendue Next Door | 7 December 2020
Toon Teeken (1944)

Masker

rechtsonder gesigneerd met initialen en gedateerd 1994

waterverf op papier, 83x68 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25