Lot 40
Vendue Next Door | 7 December 2020
Karel Dierickx (1940-2014) (2x)

"Beeld van constructie M" en "Le Croivy"

beide gesigneerd en gedateerd met potlood

potlood op papier en zwart krijt op papier, 52x47,5 cm en 63x51 cm, beide ingelijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120