Lot 39
Vendue Next Door | 7 December 2020
Wim Biewenga (1939) en onbekende maker (2x)

Abstracte composities

1x gesigneerd en gedateerd 'Biewenga 2015' (op achterzijde)

1x olieverf op board, 30x40 cm en 2 olieverf op board van elk 23x23 cm samen ingelijst

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120