Lot 36
Vendue Next Door | 7 December 2020
Elizabeth de Vaal (1950)

Mercury 2 doors 1951 (1991)

gesigneerd en gedateerd 'Elizabeth de Vaal 1991' en getiteld (op de achterzijde)

acryl, lakverf en olieverf op doek, zonder lijst, 95x150 cm

Herkomst:
Collectie Dommering.
Verworven in 1991 bij Wetering Galerie, Amsterdam.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60