Lot 35
Vendue Next Door | 7 December 2020
Frank van den Broeck (1950)

Zonder titel (1985)

gesigneerd met initialen en gedateerd 'FB '85' (linksonder)

pastel, 64x48 cm

Herkomst:
Collectie Dommering.
Verworven in 1985 bij Galerie The Living Room, Amsterdam.

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90