Lot 34
Vendue Next Door | 7 December 2020
Onbekende maker (20e eeuw)

'...through understanding'

rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1971

gemengde techniek op papier, 72x52 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25