Lot 33
Vendue Next Door | 7 December 2020
Jan van der Pol (1949)

rechtsboven gesigneerd met initialen en gedateerd '70 '72

olieverf op doek, 121x111 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70