Lot 32
Vendue Next Door | 7 December 2020
Servi van Grinsven (1959) (2x)

2 Abstracte composities

beide op de achterzijde van de lijst gesigneerd en gedateerd jaren '90

1x acryl op papier, 1x inkt, potlood en acryl op papier, elk ca. 52x62 cm (incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35